Vizyonumuz

vizyonumuz

Vizyonumuz; Türkiye ve dünya çapında yapmış olduğu çalışmalarla inşaat sektöründe lider, yüksek pazar payına sahip, kazanmış olduğu uluslararası marka imajı ve kalite felsefesini tüm şirket kademelerinde yaygınlaştıran, insanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarını yerine getiren, geleceğin inşaat teknolojilerine yon veren bir şirket olmaktır.

BU ViZYONU GERCEKLESTiRMEK ADiNA SU DEGERLERi iLKE EDiNMEKTEYiZ;

Teknoloji Ve Kalite

Mühendislik ve yönetim bilimlerindeki son teknolojiyi kullanan ve oluşturduğu kalite alayişini uluslararası standartlarda iso 9001 belgesi ile belgeleyen şirketimiz, her zaman yenilikçi düşüncelerin ve güncel teknolojilerin yakın takipçisi olmaya devam edecektir.

Her Şey Zamanında

Mükemmelliği bir tercih olarak değil, isinin bir gereği olarak kabul eden şirketimiz, zamanında gerçekleştirdiği tüm projelerle, müşterilerinin gurur kaynağı olmuştur.

Güvenlik Ve Çevre

Temel anlayışı insan ve doğaya saygı olan şirketimiz tabiat ile bayini koparmadan is güvenliğini en üst seviyede tutarak, çalışan ve müşterilerine yaşanılabilir bir gelecek hazırlamanın görev bilincindedir. Bu amaçla iso 9001: 2000 belgesine  sahip olan şirketimiz uzun zaman önce belge şartlarını yerine getirmeye başlamıştır.

Çalışanlarımızın Mutluluğu

Hedeflerinden biri de insani geleceğe taşımak olan firmamız eğitim faaliyetlerine gereken önemi vermekte ve çalışanlarının gelişimini sağlamaktadır. Çalışanlarına verdiği değerle onların mutluluğunu on planda tutmaktadır.

Dünya Şirketi Olmak

Delta  yapı yurt içinde ve çalışmış olduğu ülkelerde, bölgenin sosyal, kültürel dokusuna ve tüm yasal mevzuatlara uygun, bölge insanıyla iç içe bir hizmet anlayışını benimsemiştir ve faaliyet gösterdiği her yerde bir dünya şirketi bilincinde çalışmaktadır.

bir diğer sayfamız olan politikamız sekmesi hakkında daha fazla bilgi almak için linke tıklayınız. https://www.epoksienjeksiyon.com/hakkimizda/politikamiz/